Андрей Реутов "Хакери на сънища"

От нашите книги ще узнаете за групата ХС и каква е съдбата на нейния лидер - Сергей Изриги. Той беше невероятен човек, който отвори пътя към нова реалност. Посвещаваме тази поредица на паметта му. С благодарност към нашия брат, приятел и водач!

Хакерите на сънища

Писмо на Сергей Изриги

Целта на хакерите е да създадат руска традиция в тълкуването на съновиденията, да оформят в нея методи, подходящи за днешното поколение, което предпочита конкретиката, а не скучната философия на интерпретаторите (настоявам на този термин) на Кастанеда.
Колко и докога могат да се дърдорят безсмислици?
Искам да видя реални открития, толкова силни, както при Кастанеда, а ми предлагат умозрително бърборене.
Да си представим, че сме на стадиона и гледаме мач между „Спартак" и „Локомотив". Но до нас се чува някакъв тъпанар и започва да ни развива теория за плетенето на вратарски мрежи или как да се връзват,,на ключ" обувките на футболистите.
Какво да сторим?
Лично аз бих пратил въпросния тип на майната му. Същото ми се иска да направя и с всички „нагуали", които се развъдиха след смъртта на КК .
Какво им остава на практиците?
С какво да се заемат онези, които си нямат учители?
Именно тези два въпроса породиха движението на хакерите. Целта ни е да влезем в света на ДХ  и КК по свой начин, без да слушкаме добрите чичковци, които назидателно размахват показалци и ни затрупват с книжките си. Махнахме с ръка и просто зачеркнахме авторитетите.
И тръгнахме по свой собствен път. Този метод даде резултати.
Сега хакерите осъществяват голям проект за създаването на програмен продукт. Това е увлекателна програма за картографиране на сънищата. Струва ми се, че тя ще позволи на много руски момчета и момичета да забравят алкохола и наркотиците. Ще им посочи достоен път към света на сънищата.
Доскоро хората се прехласваха по „врачуването насън" и изоставяха практиката. Обаче картографията на сънищата направи практиката интересна и достъпна. Именно тя е ключът към първата затворена врата. Това е нашият „подслушвателен бръмбар", който позволява на всеки да влезе в неизследвана територия - програмата на човешкото съзнание.
Засега стартирахме проект за възстановяване  на древни ръкописи,  чиито  информационни страници  са останали в полетата на Земята; както и за създаване на теория на сингуларните закони в събитийните вериги от делника на битието. Смятам, че този проект ще даде на хората огромна власт върху събитията от собствения им живот. Това ще представлява своеобразно вълшебство.
Има хакери, които изследват териториите, откриващи се пред нас. Те опознават уникални сили във Вселената и се опитват да ги разберат. Една група разработва нов метод за сталкинг . Разбери, ние си нямаме свой ДХ, който да ни подкарва с остен. Трябва да заменим всяка подобна принуда - а вместо нея да се появи интерес. Именно с това се занимават сега хакерите.
Питаш ме накъде ще се отправим после? Кой да ни каже?
Пред нас е безкраен простор - до хоризонта и отвъд. Ще тръгнем, където ни видят очите. Но нали тази безкрайност е и твоя? И за другите наши приятели. Чакат ни смайващи открития. Трябва само да се осъзнае, че всички авторитети са като топузи, вързани за краката ни.
А всеки от нас е стрела. Изборът е ясен: да живеем в колчана или да полетим напред. Хакерите избраха второто.
Много ни се иска да ставаме все повече. И вие да бъдете с нас.

Андрей Реутов "Хакери на сънища"

Author signature

-V-